467 300 Kč. Děkujeme!

DĚKUJEME ZA ÚČAST V MODEROVANÉ I ON-LINE AUKCI NA PODPORU HOSPICE SV. ŠTĚPÁNA!

AUKCE PŘINESLA HOSPICI SKVĚLÝCH 467 300 Kč!

V moderované části se vydražilo se všech 40 aukčních položek za úžasných 408 100 Kč, v on-line části 13 ze 14 položek celkem za 40 200 Kč.

Kavárna Fér Kafé nám předala další 3 000 kč za dobročinnou a výbornou kávu, dalších 16 000 Kč byl výtěžek z veřejné sbírky.

Aukčním večerem nás provedl skvělý ing. Vít Vomáčka s Terezou Rozmarovou, kteří jsou již sehraný tým a aukci tak dali svižný spád. Nebyla nouze ani o velká překvapení a náhle aukční zvraty. Atmosféru večera moderátoři okořenili laskavým humorem, a tak jsme se mohli radovat nejen z celkového výtěžku, ale i z dobré nálady a z mnohých příjemných osobních setkání s našimi přáteli a podporovateli.

Máme radost ze společného díla tvůrců i těch, kteří si díla vydražili - společně tak všichni pomáhají hospici - letos využijeme výtěžek hlavně na dofinancoování důležitých a náročných rekonstrukcí v budově hospice.

Děkujeme proto všem, kteří tvořili, darovali, nebo přišli dražit. Děkujeme také všem partnerům za podporu a našim skvělým dobrovolníkům za pomoc s organizací aukce.

Podívejte se zde, jak se která díla vydražila.


NA CO VYUŽIJEME PENÍZE:

Výtěžek letošní aukce chceme využít na dofinancování náročných investičních projektů – čeká nás výměna podlahových krytin a části sanitárního zařízení na všech pacientských pokojích. Plánujeme obnovu plynových kotlů a vybavení kotelny a rádi bychom také provedli zásadní rekonstrukci vodovodního potrubí. Na některé tyto úpravy se nám částečně podařilo získat finance, ale všechny tyto velké projekty předpokládají I naši spoluúčast. Na některé další rekonstrukce teprve hledáme vhodné dotační tituly a zdroje. Tato obnova zařízení je vzhledem ke stáří hospice již nutná.

Budeme moc rádi, když nám právě třeba prostřednictvím aukce pomůžete naplňovat tyto naše cíle a pomůžete nám tak dál pečovat o nevyléčitelně nemocné.

nahoru