Moderovaná aukce - vydraženo

1
Blešky

Zuzana Petráková

Blešky

perokresba, akvarel na papíře
41 x 29,5 cm, rámováno

VYDRAŽENO

2
Odvaha být výjímečný

Tereza Cerhová

Odvaha být výjímečný

akvarel
21 x 22 cm, paspartováno

VYDRAŽENO

3
Slaměnky

Zdeněk Košek

Slaměnky

olejomalba
48 x 30 cm, rámováno

VYDRAŽENO

4
Divoženky 2 ks

Irena Štyrandová

Divoženky 2 ks

asambláž -papírovina, rostliny
20 x 30 cm, rámováno

VYDRAŽENO

5
Nevim

Aneta Bendáková

Nevim

grafika
84 x 59 cm

VYDRAŽENO

6
Ginko follium

Andere seite studio

Ginko follium

heliofytogravura
13 x 17 cm, pasparta s rámem 37 x 34 cm

VYDRAŽENO

7
Pod povrchem

Lenka Kahuda Klokočková

Pod povrchem

litografie
24 x 32 cm

VYDRAŽENO

8
Rose gold

Jan Huňát

Rose gold

sklo - broušená mísa
š. 33 cm, v. 21 cm

VYDRAŽENO

9
Uranium

Anna Mikešová

Uranium

autorský skleněný šperk
hutní uranové sklo, ručně navíjený drát

VYDRAŽENO

10
Šperk s vltavínem

zlatnictví Zlatíčko

Šperk s vltavínem

autorský šperk - přívěšek s řetízkem
57 x 25 mm, stříbro, perla, vltavín

VYDRAŽENO

11
Podzim u Dolského mlýna

Jan Kacar

Podzim u Dolského mlýna

fotoplátno
70 x 50 cm

VYDRAŽENO

12
Glenfinnan viaduct

Tomáš Kumstát

Glenfinnan viaduct

fotoplátno
50 x 70 cm

VYDRAŽENO

13
Vážky

Tereza Lončáková

Vážky

grafika
31,5 x 41 cm, rámováno

VYDRAŽENO

14
Ropuchy

Vít Pelc

Ropuchy

linoryt
rám 40 x 30 cm, 20 x 14 cm, rámováno

VYDRAŽENO

15
Stehlík

Tereza Piskláková

Stehlík

kresba tuší
8 x 13 cm, rámováno

VYDRAŽENO

16
Piskloun středohořský

Libor Pisklák

Piskloun středohořský

reliéf - patinovaná sádra
19 x 19 cm, rámováno

VYDRAŽENO

18
Výpověď očí

Angelo Purgert

Výpověď očí

fotografie,
oceněno zlatou medailí FIAP v Paříži
45 x 30 cm, rámováno

VYDRAŽENO

19
Z cyklu Brána naděje

Jindřich Štreit

Z cyklu Brána naděje

fotografie z r. 1980
42 x 59 cm, rámováno, signováno autorem

VYDRAŽENO

20
Ženy z kmene Kogi

David Surý

Ženy z kmene Kogi

fotoplátno
90 x 60 cm

VYDRAŽENO

21
Za svítání

Jitka Štenclová

Za svítání

akryl na plátně
40 x 50 cm

VYDRAŽENO

22
bez názvu 1

Adéla Skoupá

bez názvu 1

linoryt
70 x 100 cm

VYDRAŽENO

23
Modrozelený svět

Kateřina Sidonová

Modrozelený svět

tuš na kartonu
37 x 28 cm, rámováno

VYDRAŽENO

24
Lonely

Marek Rubec

Lonely

serigrafie
42 x 29 cm, rámováno

VYDRAŽENO

25
Myši patří do nebe

Denisa Grimmová

Myši patří do nebe

akvarel, skica ke stejnojmennému loutkovému filmu
38,5 x 20 cm, rámováno

VYDRAŽENO

26
Osma

Jiří Ryvola

Osma

barevná litografie
65 X 37 cm, rámováno

VYDRAŽENO

27
His Masters Blues

Jiří Slíva

His Masters Blues

grafika
48 x 57 cm, rámováno

VYDRAŽENO

29
Křížová výprava

Miroslav Zimmer

Křížová výprava

fotografie, 2019
42 x 30 cm, rámováno

VYDRAŽENO

30
Pražičem kávy

Pražírna kávy Zoban

Pražičem kávy

degustace, výklad, pražení 1 kg kávy
1,5 - 3 h

VYDRAŽENO

31
Okno vesmíru dokořán – Hazmburk

Ivan Dvořák

Okno vesmíru dokořán – Hazmburk

papírová hmota, akryl
100 x 95 cm, pevný rám

VYDRAŽENO

nahoru