On-line aukce - vydraženo

202
Ikona – Archanděl Michael

Martin Huk

Ikona – Archanděl Michael

tradiční technika - vaječná tempera
13 x 22 cm, jasanová deska

VYDRAŽENO

204
Holý vrch - Žáci

Jiří Svoboda

Holý vrch - Žáci

fotoplátno
50 x 100 cm

VYDRAŽENO

205
bez názvu 4

neznámý autor

bez názvu 4

olejomalba
45 x 35 cm, rámováno

VYDRAŽENO

206
Vazba květin

Kateřina Rettová

Vazba květin

workshop - úvod do tajů floristiky
2 - 3 h, pro 2 osoby

VYDRAŽENO

207
Makovice

Kateřina Lončáková

Makovice

grafika
22,5 x 31,5 cm, rámováno

VYDRAŽENO

208
Mísa keramická

Alena Šumová

Mísa keramická

Levín - ateliér UMĚ - glazovaná keramika ručně točená
průměr 25 cm

VYDRAŽENO

209
Leaf

Rostislav Král

Leaf

fotografie
30 x 45 cm

VYDRAŽENO

211
Ibišek

Vladimír Šavel

Ibišek

barevná kresba
68 x 43 cm, rámováno

VYDRAŽENO

212
Léto nad českou kotlinou

Vítězslav Vondra

Léto nad českou kotlinou

olejomalba na plátně
40 x 80 cm

VYDRAŽENO

nahoru